Usuwanie wgnieceń

Szkody parkingowe, grad, spadające z drzew orzechy czy kasztany, to czynniki które mogą odbić „piętno” na karoserii naszego samochodu. Do niedawna takiego rodzaju uszkodzenia wiązały się z koniecznością wizyty w zakładzie blacharsko lakierniczym, a właściciel pojazdu musiał być gotowy na późniejsze problemy przy jego odsprzedaży. Dzięki nam, możesz tego uniknąć, przywożąc swój pojazd do nas w celu usunięcia różnego rodzaju wgnieceń metodami bezinwazyjnymi.

Cena: od 50zł

Wgniecenia karoserii to problem, który może dotyczyć nawet najbardziej ostrożnego kierowcy. Niestety na wiele rzeczy po prostu nie ma się wpływu. Rozmyślnie można jednak dobrać firmę, która zajmie się zniwelowaniem tego nieestetycznego problemu. Od lata zapewniamy naszym klientom wsparcie, przywracając ich karoserii pierwotny wygląd.

Na czym polega usuwanie wgnieceń z karoserii samochodu?

Do czynności wykonywanych w obrębie lakieru należy podchodzić ostrożnie i używać przy tym tylko profesjonalnych produktów. Błąd może sprawić, że lakier zostanie uszkodzony a auto trwale oszpecone. Nasza ekipa ma doświadczenie i kompetencje, dzięki którym z dokładnością i profesjonalizmem zajmie się Państwa pojazdem. Niezależnie od tego, czy usuwamy wgniecenia z karoserii samochodu, czy zajmujemy się polerowaniem, usuwaniem rys z lakieru i renowacją lakieru auta, podchodzimy do zadania z najwyższą precyzją.

Nowoczesne metody sprawiają, że w wielu przypadkach do usuwania wgnieceń nie trzeba w inwazyjny sposób wnikać w strukturę karoserii. Oceniamy problem, a następnie dobieramy najbezpieczniejszą metodę działania. Zależy nam na tym, żeby osiągnięty przez nas efekt jak najbardziej przypominał ten, sprzed incydentu. Osiągamy świetne rezultaty, a po wykonanych przez nas pracach nie widać wgnieceń, odprysków, rys czy rozciągniętej blachy. Naszym celem zawsze jest takie wykonanie zadania, żeby nie było można dostrzec żadnej ingerencji w karoserię.

Nasi klienci i klientki z Katowic i okolic mogą liczyć na:

  • Profesjonalne doradztwo i informację. Zawsze chętnie informujemy, na czym polega usługa. Przybliżamy zakres prac, a jeśli zadanie wymaga od klienta podjęcia jakiejś decyzji, w przystępny i fachowy sposób podajemy korzyści i wady każdego z rozwiązań. Osoby korzystające z naszych usług mogą mieć pewność, że zadanie zostanie zrealizowane w taki sposób, na jaki się umawialiśmy.
  • Terminowość. Oddanie samochodu do naprawy zawsze wiąże się z pewnymi niedogodnościami. Staramy się wykonywać prace tak sprawnie, jak tylko to możliwe. Przestrzegamy wyznaczonych terminów, co sprawia, że nasi klienci dokładnie wiedzą, kiedy odzyskają auto.
Przód przykładowego samochodu

Co jeszcze oferujemy?

Postaraliśmy się podejść do naszej oferty w kompleksowy sposób. W efekcie nasi klienci nierzadko przy okazji wykonywania konkretnej czynności, decydują się również na skorzystanie z dodatkowych usług. W ten sposób za jednym razem mogą zadbać o atrakcyjny wygląd swojego pojazdu.

W naszej firmie zajmujemy się takimi działaniami jak renowacja lakieru samochodowego i polerowanie samochodu, instalowanie ceramicznych powłok ochronnych, folii ochronnych oraz szeroko pojęty detailing, obejmujący również wnętrze samochodu.

Serdecznie zapraszamy klientów z Katowic oraz z całego Śląska. Jeśli mają Państwo pytania, dotyczące zakresu naszych usług, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie przybliżymy Państwu to, jak działamy i odpowiemy na wszystkie pytania.