Korekta lakieru

Polerowanie i renowacja lakieru to zajęcie, które wymaga sporej precyzji. Taki proces ma widocznie zwiększyć atrakcyjność pojazdu i odjąć mu dobrych kilka lat. Pośpiech nie jest więc wskazany, bo sprzyja niedociągnięciom, które na gładkiej powierzchni będą bardzo widoczne.

Usuwanie rys, polerowanie i renowacja lakieru – jak pracujemy?

Osoby niewprawione w polerowaniu samochodu muszą poświęcić dużo czasu na pracę, jeśli chcą, żeby efekt był naprawdę zadowalający. Klienci zlecający nam zadanie oczekują nie tylko pięknego, idealnego wyglądu karoserii. Często zależy im również na tym, aby zlecenie było wykonane sprawnie. Brak samochodu to coś, co można odczuwać bardzo dotkliwie, zwłaszcza jeśli ten środek transportu wykorzystywany jest do przemieszczenia się z domu do pracy i z pracy do domu. Doskonale wiemy, z jakimi problemami organizacyjnymi czasem wiąże się oddanie auta do warsztatu. Staramy się sprawnie wykonać zlecenie i oddać Państwu samochód tak szybko, jak to tylko możliwe.

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników, jesteśmy w stanie osiągnąć dużą precyzję przy polerowaniu i renowacji lakieru samochodowego, jednocześnie zachowując odpowiednie tempo pracy. Nasi klienci wiedzą, że przekazanym nam autem zajmą się specjaliści, którzy mają na swoim koncie wiele podobnych zrealizowanych zleceń.

Mamy jasno opracowane sposoby działania, co pozwala nam skutecznie zaplanować pracę, a następnie krok po kroku zrealizować każdy jej etap. Takie działanie według określonego planu sprawia, że kompleksowo podchodzimy do każdego zlecenia. Znamy jednak wagę indywidualnego podejścia do każdego samochodu. Chociaż mamy ogromne doświadczenie w renowacji i usuwaniu rys z lakieru, do każdego auta staramy się podejść ze świeżym spojrzeniem i dopasować metody postępowania i materiały, które będą optymalne w tym konkretnym przypadku.

Jaki wpływ na auto ma korekta lakieru?

Eksploatacja samochodu sprawia, że z czasem przestaje on wyglądać, jak w dniu zakupu. Czeka to nawet najbardziej ostrożnych kierowców. Proces można opóźnić, np. przez stosowanie specjalnych folii ochronnych, ale po pewnym czasie wizyta w warsztacie i odświeżenie wyglądu karoserii będzie konieczna.

Dzięki naszym działaniom:

 • auto będzie prezentowało się atrakcyjnie

Główną funkcją każdego środka lokomocji jest przewiezienie podróżnych z punktu A do punktu B. Jazda samochodem to jednak dużo więcej niż tylko przemieszczanie się. Osoby uwielbiające motoryzację oraz jazdę autem wiedzą, jak wiele czynników składa się na ostateczne wrażenie z takiej rozrywki. Niebagatelną rolę ma tu wygląd pojazdu. Po przeprowadzonych przez nas zabiegach Państwa samochód będzie prezentował się tak, że korzystanie z niego zyska nową jakość.

 • samochód będzie odpowiednio zabezpieczony

Szeroko pojęte prace renowacyjne to tylko jeden z podejmowanych przez nas kroków. Każde zlecenie kończymy nałożeniem na karoserię powłok ochronnym. Dzięki temu powierzchnia będzie lepiej znosiła kontakt z promieniami UV, śniegiem, deszczem i zanieczyszczeniami z powietrza.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Katowicach. Z naszych usług korzystają klienci z całego Śląska. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o tym, co oferujemy, zachęcamy do kontaktu.

Cennik:

 • Jednoetapowa korekta lakieru
  • Samochody małe – od 600zł (segment A, B, małe Coupe )
  • Samochody średnie – od 700zł (segment C, D, Crossover)
  • Samochody duże – od 800zł (segment E, F, SUV, VAN)
 • Wieloetapowa korekta lakieru
  • Samochody małe – od 1000zł (segment A, B, małe Coupe )
  • Samochody średnie – od 1200zł (segment C, D, Crossover)
  • Samochody duże – od 1400zł (segment E, F, SUV, VAN)