Korekta lakieru – Katowice

Polerowanie i renowacja lakieru to zajęcie, które wymaga sporej precyzji. Taki proces ma widocznie zwiększyć atrakcyjność pojazdu i odjąć mu dobrych kilka lat. Pośpiech nie jest więc wskazany, bo sprzyja niedociągnięciom, które na gładkiej powierzchni będą bardzo widoczne.

Usuwanie rys, polerowanie i renowacja lakieru samochodowego- katowice – jak pracujemy?

Osoby niewprawione w polerowaniu samochodu muszą poświęcić dużo czasu na pracę, jeśli chcą, żeby efekt był naprawdę zadowalający. Klienci zlecający nam zadanie oczekują nie tylko pięknego, idealnego wyglądu karoserii. Często zależy im również na tym, aby zlecenie było wykonane sprawnie. Brak samochodu to coś, co można odczuwać bardzo dotkliwie, zwłaszcza jeśli ten środek transportu wykorzystywany jest do przemieszczenia się z domu do pracy i z pracy do domu. Doskonale wiemy, z jakimi problemami organizacyjnymi czasem wiąże się oddanie auta do warsztatu. Staramy się sprawnie wykonać zlecenie i oddać Państwu samochód tak szybko, jak to tylko możliwe.

polerowanie samochodu śląsk

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników, jesteśmy w stanie osiągnąć dużą precyzję przy polerowaniu i renowacji lakieru samochodowego, jednocześnie zachowując odpowiednie tempo pracy. Nasi klienci wiedzą, że przekazanym nam autem zajmą się specjaliści, którzy mają na swoim koncie wiele podobnych zrealizowanych zleceń.

renowacja lakieru katowice

Mamy jasno opracowane sposoby działania, co pozwala nam skutecznie zaplanować pracę, a następnie krok po kroku zrealizować każdy jej etap. Takie działanie według określonego planu sprawia, że kompleksowo podchodzimy do każdego zlecenia. Znamy jednak wagę indywidualnego podejścia do każdego samochodu. Chociaż mamy ogromne doświadczenie w renowacji i usuwaniu rys z lakieru, do każdego auta staramy się podejść ze świeżym spojrzeniem i dopasować metody postępowania i materiały, które będą optymalne w tym konkretnym przypadku.

Jaki wpływ na auto ma korekta lakieru?

Eksploatacja samochodu sprawia, że z czasem przestaje on wyglądać, jak w dniu zakupu. Czeka to nawet najbardziej ostrożnych kierowców. Proces można opóźnić, np. przez stosowanie specjalnych folii ochronnych, ale po pewnym czasie wizyta w warsztacie i odświeżenie wyglądu karoserii będzie konieczna.

Dzięki naszym działaniom:

 • auto będzie prezentowało się atrakcyjnie

Główną funkcją każdego środka lokomocji jest przewiezienie podróżnych z punktu A do punktu B. Jazda samochodem to jednak dużo więcej niż tylko przemieszczanie się. Osoby uwielbiające motoryzację oraz jazdę autem wiedzą, jak wiele czynników składa się na ostateczne wrażenie z takiej rozrywki. Niebagatelną rolę ma tu wygląd pojazdu. Po przeprowadzonych przez nas zabiegach Państwa samochód będzie prezentował się tak, że korzystanie z niego zyska nową jakość.

 • samochód będzie odpowiednio zabezpieczony

Szeroko pojęte prace renowacyjne to tylko jeden z podejmowanych przez nas kroków. Każde zlecenie kończymy nałożeniem na karoserię powłok ochronnym. Dzięki temu powierzchnia będzie lepiej znosiła kontakt z promieniami UV, śniegiem, deszczem i zanieczyszczeniami z powietrza.

Renowacja lakieru Śląsk

Najczęściej o renowacji lakieru i usuwaniu rys z lakieru mówi się w kontekście estetycznym, I rzeczywiście, takie działania są w stanie widocznie poprawić wygląd samochodu, znacznie odświeżyć maszynę i odjąć jej kilka lat. Wybór profesjonalistów, którzy zajmą się renowacją lakieru na Śląsku ma jednak również nieco innych charakter. Chodzi też o zabezpieczenie karoserii przed zaawansowanymi problemami.

Dlaczego należy jak najszybciej zadbać o usuwanie rys i innych defektów na powierzchni karoserii?

Każda rysa to pewne naruszenie lakieru, pełniącego warstwę ochronną. Do zadań takiej powłoki można zaliczyć:

 • ochronę przed czynnikami atmosferycznymi;
 • ochronę przed korozją;
 • ochronę przed różnorodnymi zanieczyszczeniami.

Naruszenie lakieru oznacza, że lakier w danym miejscu przestaje pełnić swoją funkcję ochronną. Jeśli rysa jest głęboka, należy liczyć się z tym, że poważniejsze problemy mogą być tylko kwestią czasu. To oznacza większe wydatki, konieczność podjęcia bardziej zaawansowanych działań i mniejsze szanse na spektakularny rezultat.

Usuwanie rys z lakieru Katowice

Usuwanie rys to ważny etap naszej działalności. Już drobny defekt może znacznie obniżyć Państwa komfort. Nawet jeśli taka wada nie jest zbyt duża, już jeden rzut oka na maszynę sprawia, że właściciel auta jest w stanie dostrzec tylko ten problem. Zależy nam na tym, żeby wszyscy nasi klienci mogli cieszyć się pięknym, idealnym wyglądem swojego lakieru. Przeprowadzamy precyzyjne usuwanie rys. Wiemy, że w obrębie lakieru należy działać z najwyższą ostrożnością, Chwila nieuwagi może zepsuć cały efekt. Jesteśmy w pełni skupieni na wykonywanym zadaniu, dzięki czemu odbiorcy naszych usług doceniają rezultaty tych wysiłków.

Profesjonalna korekta i poprawianie lakieru

Podczas naszej pracy używamy jedynie profesjonalnych preparatów. Takie środki:

 • są bezpieczne dla auta klienta

Poprawianie i korekta lakieru nie ma sensu, jeśli podczas takich działań pójdzie się na łatwiznę. Jedynie odpowiednie, rozważnie dobrane środki mogą być w pełni bezpieczne dla karoserii.

 • pozytywnie wpłyną na wygląd Państwa auta

Renowacja lakieru, oferowana dla klientów ze Śląska, wyróżnia się dbałością o każdy, najmniejszy detal. Podczas naszej pracy wykorzystujemy zdobycze najnowszych technologii oraz sprawdzone, cenione w branży preparaty, które nigdy nas nie zawiodły.

Z przyjemnością opowiemy więcej o usuwaniu rys z lakieru i nie tylko

Jak usuwamy rysy z lakieru? Jakie technologie wykorzystujemy podczas tego procesu? Ile czasu trwają takie działania? Z przyjemnością wyjaśnimy wszystkie kwestie i sprawimy, żeby czuli się Państwo z nami spokojnie i komfortowo.

Nie tylko poprawianie i renowacja lakieru

Działamy kompleksowo, co oznacza, że klienci, którzy zostawiają nam swoje auto, mogą od razu zlecić nam też inne czynności. Oprócz profesjonalnej korekty i poprawiania lakieru, proponujemy także bezinwazyjne przyciemnienie szyb, renowację tapicerki oraz ozonowanie. Zachęcamy do sprawdzenia działalności naszej firmy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Katowicach. Z naszych usług korzystają klienci z całego Śląska. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o tym, co oferujemy, zachęcamy do kontaktu.

Cennik:

 • Jednoetapowa korekta lakieru
  • Samochody małe – od 800zł netto(segment A, B, małe Coupe )
  • Samochody średnie – od 900zł netto(segment C, D, Crossover)
  • Samochody duże – od 1000zł netto(segment E, F, SUV, VAN)
 • Wieloetapowa korekta lakieru
  • Samochody małe – od 1200zł netto(segment A, B, małe Coupe )
  • Samochody średnie – od 1400zł netto(segment C, D, Crossover)
  • Samochody duże – od 1600zł netto(segment E, F, SUV, VAN)