Ozonowanie

Jest to usługa dedykowana dla samochodów używanych, pozwalająca na usunięcie z wnętrza pojazdu oraz kanałów wentylacyjnych, wszelkiego rodzaju nieprzyjemnych zapachów, bakterii, alergenów oraz grzybów. Zabieg ten dobrze jest wykonywać regularnie co 6-12 miesięcy w trakcie użytkowania, a także po praniu tapicerki oraz czyszczeniu wnętrza samochodu. Szczególnie polecamy tą usługę po zakupie używanego samochodu lub przed jego sprzedażą.

Cena: od 50zł netto

Z pomocą tego prostego procesu mogą Państwo zyskać pewność, że tapicerka używanego auta jest świeża, a bakterie, które do tej pory znajdowały się w samochodzie, zostały zabite. Ozonowanie szczególnie docenią osoby, posiadające zwierzęta, spożywające jedzenie w aucie oraz rodziny z dziećmi. We wszystkich tych przypadkach bardzo łatwo o zabrudzenia. Niektóre z plam można usunąć od razu, żeby nie psuły efektu wizualnego. Nadal jednak zachęcamy do korzystania z tego wariantu przynajmniej raz w roku, bo żadne ręczne czyszczenie nie jest w stanie tak skutecznie rozprawić się z drobnoustrojami i alergenami.

Ozonowanie nie tylko poprawia efekt wizualny i zabija to, czego nie da się dostrzec gołym okiem. Od razu po wykonanej usłudze można odnotować świeży zapach w kabinie pojazdu. Zabieg poleca się więc, jeśli wnętrze pachnie nieprzyjemnie (np. dymem papierosowym).

Ozonowanie samochodu

Jak przeprowadzamy ozonowanie samochodu?

Dokładnie informujemy naszych klientów i klientki o tym, jak przebiegać będzie proces. Ekipa firmy udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania, które Państwa nurtują. Jedna z wątpliwości niekiedy dotyczy bezpieczeństwa tej metody. Ozonowanie to ekologiczny sposób na odświeżenie wnętrza auta. Po działaniach naszych specjalistów mogą Państwo jeszcze przed pewien czas czuć zapach ozonu, ale jest on w pełni bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Chwilę po zakończeniu procesu, mogą Państwo znowu korzystać z samochodu.

Ozonowanie jest bezpieczne również dla samego pojazdu:

  • nie uszkadza poszczególnych elementów auta;
  • nie odbarwia tapicerki.

Żeby przeprowadzić ozonowanie, wykorzystuje się specjalne urządzenie, generujące ozon. Jego odpowiednie stężenie likwiduje pyłki, roztocza, pleśń. Nawet jeśli tych zmian nie da się odnotować z pomocą ludzkiego oka, od razu po wejściu do auta poczują Państwo, że pojazd jest świeży. Komfort podróży wzrośnie, środowisko będzie bezpieczniejsze (brak alergenów i bakterii), a powietrze w samochodzie będzie świeże i czyste.

Ozonowanie samochodów to usługa, którą nasza ekipa wykonuje sprawnie, w pełni profesjonalnie i z użyciem nowoczesnego sprzętu. Stosujemy zaawansowane technologie, a nasze działania charakteryzują się precyzją. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą klientów/klientki z Katowic i z całego Śląska.