Niezawodne zabezpieczenie lakieru -folia PPF

Dziś chcielibyśmy napisać parę słów na temat bezbarwnych folii ochronnych PPF.
Jest to obecnie najskuteczniejsza forma zabezpieczenia lakieru oraz reflektorów samochodowych.
Folia jest niemal zupełnie niewidoczna, a mimo to dzięki grubości około 150 mikronów (dla porównania w dzisiejszych samochodach grubość całej powłoki lakiernicze to ~120 mikronów), chroni powierzchnię lakieru przed zarysowaniami oraz odpryskami od kamieni. Co więcej, stosowane przez nas folie maja właściwości samoregenerujące, dzięki czemu drobne rysy powstające w wyniku codziennego użytkowania, pod wpływem wyższej temperatury po prostu znikają (wystarczy, że samochód stoi w słońcu).
Używane przez nas folie mają także warstwę hydrofobową, dzięki czemu słabiej przywierają do nich wszelkie zabrudzenia, a także łatwiej utrzymać je w czystości, bez konieczności dodatkowej aplikacji powłoki hydrofobowej na folię.
Często jednak właściciele, przede wszystkim białych samochodów obawiają się, że po czasie taka folia zżółknie, co niestety czasem ma miejsce w przypadku tanich folii, w tych stosowanych przez nas na pewno się tak nie stanie (producent daje na to 10 lat gwarancji).
Niestety, jedyną ich „wadą” jest nienajniższa cena ale możecie nam zaufać, że jest to inwestycja która się zwraca.
Jeśli nie wierzycie nam na słowo, spójrzcie na filmik przedstawiający zderzak zabezpieczony taką folią, w który ktoś uderzył na parkingu (bez folii konieczne byłoby przynajmniej ponowne lakierowanie całego elementu, lub kilku).
Jeżeli jednak nie chcecie inwestować w zabezpieczenie całego samochodu folią (można taką usługę „wciągnąć” w leasing pojazdu), warto przynajmniej zabezpieczyć nią najbardziej narażone na uszkodzenia elementy, takie jak zderzaki, maska, reflektory błotniki przednie oraz wnęki klamek, a na pozostałe zaaplikować powłokę ceramiczną.
Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością przygotujemy bezpłatną wycenę zabezpieczenia Twojego pojazdu, dopasowaną do Twoich potrzeb oraz możliwości.